Sklep w Gliwicach. Tak, tak to prawda. Nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą, ale mamy nasz firmowy sklep w Gliwicach i tam można znaleźć wszystkie nasze pyszności. Zapraszamy do naszej toskańskiej podróży :)
Sklep w Gliwicach

Tak, tak to prawda. Nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą, ale mamy nasz firmowy sklep w Gliwicach i tam można zdobyć wszystkie nasze pyszności :) A nawet więcej niż w sklepie online, bo oprócz całej półki z winami, jest też piękna lodówka z serami z Toskanii, są oliwki, pomidory i inne czary mary. Można się też napić kawy i poplotkować o Italii :)

Pewnie jesteście ciekawi, skąd pomysł na nasz sklep? Krótka historia: od lat prowadziliśmy w Toskanii warsztaty rozwojowe i podczas jednej z edycji, pijąc chianti, przegryzając focaccią z oliwą, serem i miodem (tak, tak !!!! z miodem!! :)) ktoś powiedział "tak powinno być codziennie". No i się zaczęło. Pierwsze spotkania, wizyty u dostawców, smakowanie, degustacje, picie wina i dyskusje do rana na temat wyższości czerwonego wina nad wodą z kranu :)))

A potem czekaliśmy…. i nagle znaleźliśmy TO miejsce przy Rynku w Gliwicach (a może to ono nas znalazło?) i wiedzieliśmy, że to jest to. 

Wpadajcie. Wycieczka na rynek w Gliwicach kończy się w Toskanii. Na talerzu :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl